Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Działu Stewardingu

EURO-HOTELE SP. Z O.O.
Kraków
praca stacjonarna
2883 dni temu

Ogłoszenie numer: 1121188, z dnia 2016-06-03

Kompleks dwóch hoteli z 393 pokojami, 16 multimedialnymi salami konferencyjnymi oraz premium wellness SPA no. 5, działający pod markami z rodziny Hilton Worldwide w Krakowie - Doubletree by Hilton hotel Krakow & Convention Center oraz Hampton by Hilton Krakow poszukują idealnego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Poszukujemy Managera stewardingu, który będzie egzekwował najwyższe standardy czystości i higieny.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i nadzorowanie pracy i organizacji pracy w dziale

  • Nadzorowanie współpracy z kuchnią i restauracją

  • Nadzór nad prawidłowym stosowaniem chemikaliów i akcesoriów myjących

  • Koordynowanie i nadzór nad spotkaniami z działem kuchni celem doprecyzowania oczekiwań i wymagań względem działu w codziennej operacyjności

  • Tworzenie i nadzorowanie polityki / procedur zwracania żywności z sal konsumenckich do kuchni

  • Tworzenie, kontrola i rozliczanie grafiku

  • Odpowiedzialność za sprawną obsługę imprez

Wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobre umiejętności komunikacyjne, interpersonalne

  • Umiejętność szybkiego reagowania na problemy i ich rozwiązywania

Oferujemy

  • Pracę w młodym, prężnie rozwijającym się zespole

  • Dobre warunki pracy i płacy

  • Możliwość rozwoju w ramach sieci Hilton Worldwide