Podobne oferty pracy

Kierownik Działu Technicznego

Klient portalu Praca.pl

Kraków

Ogłoszenie numer: 1783675, z dnia 2017-09-14

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • stworzenie, planowanie i dbanie o właściwy poziom techniczny wykonywanych remontów, konserwacji, modernizacji, przeglądów technicznych maszyn, urządzeń i instalacji
  • nadzór nad realizowanymi projektami
  • planowanie zakupów części zamiennych i innych niezbędnych materiałów
  • optymalizację i organizacje procesów operacyjnych
  • stworzenie i realizację budżetu operacyjnego działu technicznego
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi m.in. sanepid, firmy współpracujące
  • obsługa roszczeń
  • planowanie i dbanie o właściwy poziom techniczny wykonywanych remontów, konserwacji, modernizacji, przeglądów technicznych maszyn, urządzeń i instalacji
  • analizę przyczyn i skutków awarii oraz kontrola wykonanych napraw
  • przeprowadzanie okresowych kontroli obiektów oraz prowadzenie stosownej dokumentacji z tym związanej
  • nadzór i prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej
  • motywowanie, ocenianie i kontrola pracy podległych pracowników
  • tworzenie harmonogramów pracy i egzekwowanie przestrzegania czasu pracy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane o profilu technicznym
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem, umiejętność motywowania, nagradzania, dyscyplinowania oraz oceniania pracowników
  • umiejętność planowania i ustalania priorytetów
  • zdolność analitycznego i strategicznego myślenia, planowania zadań w krótkiej i długiej perspektywie
  • ponadprzeciętne kompetencje interpersonalne, w szczególności otwartość na zmiany, umiejętność budowania pożądanych postaw wśród podległych pracowników
  • umiejętność planowania i organizowania pracy, tworzenia harmonogramów pracy oraz znajomość przepisów kodeksu pracy

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • interesującą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia swoich umiejętności i kwalifikacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Technicznych

Kierownik do spraw technicznych jest osobą zaangażowaną w nadzorowanie i koordynowanie całokształtu procesów związanych z techniczną stroną funkcjonowania firmy lub instytucji. Kierownik ds. technicznych opracowuje wewnętrzne normy i procedury, mające zmaksymalizować efektywność działań wykonywanych z pomocą urządzeń technicznych, a także kontroluje wypełnianie tychże procedur. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl