Podobne oferty pracy

Kierownik Działu Technicznego

Klient portalu Praca.pl

Kraków

Ogłoszenie numer: 1783675, z dnia 2017-09-14

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • stworzenie, planowanie i dbanie o właściwy poziom techniczny wykonywanych remontów, konserwacji, modernizacji, przeglądów technicznych maszyn, urządzeń i instalacji
  • nadzór nad realizowanymi projektami
  • planowanie zakupów części zamiennych i innych niezbędnych materiałów
  • optymalizację i organizacje procesów operacyjnych
  • stworzenie i realizację budżetu operacyjnego działu technicznego
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi m.in. sanepid, firmy współpracujące
  • obsługa roszczeń
  • planowanie i dbanie o właściwy poziom techniczny wykonywanych remontów, konserwacji, modernizacji, przeglądów technicznych maszyn, urządzeń i instalacji
  • analizę przyczyn i skutków awarii oraz kontrola wykonanych napraw
  • przeprowadzanie okresowych kontroli obiektów oraz prowadzenie stosownej dokumentacji z tym związanej
  • nadzór i prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej
  • motywowanie, ocenianie i kontrola pracy podległych pracowników
  • tworzenie harmonogramów pracy i egzekwowanie przestrzegania czasu pracy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane o profilu technicznym
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem, umiejętność motywowania, nagradzania, dyscyplinowania oraz oceniania pracowników
  • umiejętność planowania i ustalania priorytetów
  • zdolność analitycznego i strategicznego myślenia, planowania zadań w krótkiej i długiej perspektywie
  • ponadprzeciętne kompetencje interpersonalne, w szczególności otwartość na zmiany, umiejętność budowania pożądanych postaw wśród podległych pracowników
  • umiejętność planowania i organizowania pracy, tworzenia harmonogramów pracy oraz znajomość przepisów kodeksu pracy

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • interesującą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia swoich umiejętności i kwalifikacji

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Technicznych

Kierownik do spraw technicznych jest osobą zaangażowaną w nadzorowanie i koordynowanie całokształtu procesów związanych z techniczną stroną funkcjonowania firmy lub instytucji. Kierownik ds. technicznych opracowuje wewnętrzne normy i procedury, mające zmaksymalizować efektywność działań wykonywanych z pomocą urządzeń technicznych, a także kontroluje wypełnianie tychże procedur. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl