Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Kierownik Help Desk Gdańsk
Kierownik Działu Utrzymania Systemów

Optima Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
3190 dni temu

Podziel się swoimi umiejętnościami i wykonuj z nami takie zadania jak:
  • koordynacja pracy 5-osobowego Działu Utrzymania Systemów
  • wsparcie techniczne pracowników firmy w centrali i innych biznesów DFG oraz pomoc telefoniczna dla pracowników terenowych (Servicedesk)
  • zapewnienie działania wewnętrznej infrastruktury opartej na VMWare, Windows Server oraz MS SQL
  • zapewnienie działania centralki telefonicznej obsługującej wewnętrzne Call Center
  • zapewnienie ochrony i bezpieczeństwa danych
  • utrzymanie katalogu usług oraz odpowiedzialność za ustalanie oraz dotrzymywanie SLA
  • współpraca z wewnętrznym działem developmentu oraz firmami zewnętrznymi w zakresie wdrażania nowych rozwiązań biznesowych
  • ciągła współpraca z klientem wewnętrznym nad utrzymaniem wysokiej jakości obsługi oraz dostępności systemów
  • proponowanie nowych technologii usprawniających pracę
Oczywiście oczekujemy od Ciebie kilku rzeczy:
  • łatwości komunikacji i otwartości na kontakt z użytkownikiem
  • umiejętności zdalnej obsługi użytkowników oraz szybkiego
    diagnozowania i rozwiązywania problemów
  • znajomości systemu Windows Server 2008 R2,
    MS SQL Server 2008 R2, VMWare
  • znajomości zasad projektowania sieci komputerowych, LAN, WAN, VPN
  • gotowości do pracy zmianowej (spokojnie, nie pracujemy w nocy)
  • bardzo dobrej znajomości j. angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację telefoniczną
    oraz emailową
  • znajomości aktualnych trendów technologicznych oraz ciągłego poszukiwania usprawnień
  • znajomości praktyk ITIL, COBIT i DevOps
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem
Co my damy od siebie?
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie do karty Multi Sport (żebyś oprócz utrzymywania systemów, utrzymywał też formę)
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny
  • Dofinansowanie do wypoczynku (ponieważ wiemy, że nie samą pracą informatyk żyje)
  • Udział w ciekawych projektach lokalnych i międzynarodowych, w tym unikalna możliwość współtworzenia centrum usług IT dla grupy DFC
  • Dostęp do najnowszych technologii oraz środowisko wspierające innowację i nieszablonowe podejście
  • Pracę w najsympatyczniejszym Dziale IT pod słońcem

Brzmi interesująco? A zatem nie czekaj, aż inni zgarną Ci pracę sprzed nosa. Wystarczy, że klikniesz: