Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Hotelu

Geovita SA
lubuskie, Gronów k/Łagowa Lubuskiego
praca stacjonarna
2795 dni temu
Geovita_top.jpg

Ogólnopolska sieć hotelowa - Geovita S.A. poszukuje profesjonalisty na stanowisko Kierownika Hotelu

Miejsce pracy: Gronów k/Łagowa Lubuskiego

Nr Ref.: Hotel Bukowy Dworek

Zadania:
  • operacyjne zarządzanie hotelem,
  • realizacja uzgodnionego budżetu hotelu,
  • realizowanie polityki sprzedaży usług,
  • kierowanie zespołem pracowników,
  • negocjacje z kluczowymi klientami,
  • udział w targach i promocja sieci hotelowej,
  • raportowanie do Dyrektora Zespołu Obiektów i Zarządu Spółki.
  • doświadczenie w zarządzaniu obiektem hotelowym,
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętności sprzedaży usług dla klientów korporacyjnych i indywidualnych oraz usług rehabilitacyjnych.
  • znajomość rynku usług hotelowych,
  • znajomość finansowych zasad funkcjonowania hotelu,
  • znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego,
  • otwartość na zdobywanie nowych doświadczeń,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w sieci hotelowej,
  • biegła obsługa komputera (MS Office, internet),
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • pracę w renomowanej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilność zatrudnienia,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego

Geovita_linia.jpg