Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Hurtowni Farmaceutycznej

Klient portalu Praca.pl
Warszawa
praca stacjonarna
2799 dni temu

Ogłoszenie numer: 1243683, z dnia 2016-08-25

Nowo otwarta hurtownia farmaceutyczna poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: Kierownik Hurtowni Farmaceutycznej

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie działania hurtowni i prac magazynowych prowadzonych w jej obrębie
  • Odpowiedzialność za zapewnienie odpowiednich warunków przechowywania produktów oraz ich rejestrowanie
  • Opracowywanie norm przechowywania, przyjmowania i wydawania produktów celem wyeliminowania nieprawidłowości w tym zakresie
  • Wprowadzanie do obrotu produktów
  • Nadzór i kontrola nad prawidłowym przebiegiem procedur reklamacyjnych, wstrzymania, wycofania produktów
  • Stałe śledzenie zmian zachodzących w ustawodawstwie dotyczących obrotu produktami leczniczymi oraz kontakty z odpowiednimi organami
  • Przestrzeganie zasad DPD, Prawa Farmaceutycznego
  • Opracowywanie i stały nadzór nad procedurami

Wymagania

  • Wymagane wykształcenie – Magister Farmacji
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w Hurtowni Farmaceutycznej
  • Doskonała znajomość przepisów prawa farmaceutycznego w tym DPD
  • Znajomość obsługi oprogramowania komputerowego MS Office
  • Ukierunkowanie na cel
  • Umiejętność organizowania pracy własnej, elastyczność
  • Znajomość reguł magazynowania oraz zagadnień z zakresu logistyki

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Komputer, telefon