Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Kierownika Magazynu

    KRKA Polska Sp. z o.o.   Warszawa, ul. Równoległa 5    praca stacjonarna   dziś wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    CEL PRACY organizacja i nadzór nad pracą podległego zespołu oraz optymalizacja procesów magazynowych; nadzór nad prawidłowym przepływem towarów, procesów i dokumentacji magazynowej; przestrzeganie i egzekwowanie przepisów p.poż. i BHP; organizacja i odpowiedzialność za wyniki...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Hurtowni

Phoenix Pharma Polska Sp. o.o.
Warszawa, Warszawa Bielany
praca stacjonarna
2850 dni temu

Ogłoszenie numer: 1157728, z dnia 2016-06-30

Hurtownia farmaceutyczna PHOENIX Pharma Polska Sp. z o.o.
będącą częścią Grupy PHOENIX, jednego z największych koncernów dystrybucyjnych w Unii Europejskiej, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa Bielany

Nr Ref.: BDS

Opis stanowiska

  • Koncentracja na zarządzaniu działalnością objętą zezwoleniami
  • Stosowanie, przeglądanie i doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością
  • Sprawne administrowanie dokumentacją systemową
  • Nadzór nad przestrzeganiem, aktualizacja i doskonalenie procedur Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej
  • Kwalifikacja dostawców i odbiorców
  • Wprowadzanie i realizacja programów kształcenia zawodowego podległych pracowników
  • Koordynacja i szybkie przeprowadzanie czynności związanych z wycofywaniem i wstrzymywaniem produktów
  • Efektywne nadzór nad załatwianiem skarg i reklamacji klientów oraz nad redystrybucją produktów
  • Przeprowadzanie okresowych kontroli wewnętrznych
  • Udział w audytach i inspekcjach
  • Dokumentowanie przekazania zadań innym osobom
  • Kierowanie zespołem pracowników
  • Współudział w pracach Działu Jakości

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe, kierunek farmacja
  • konieczne doświadczenie zawodowe:
    • minimum dwuletni staż pracy w zawodzie farmaceuty
    • aktualne prawo wykonywania zawodu farmaceuty
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzi
  • wiedza specjalistyczna:
    • znajomość prawa farmaceutycznego, dobrych praktyk dystrybucyjnych oraz procesów zachodzących w hurtowni farmaceutycznej
    • wiedza praktyczna o systemie jakości
    • mile widziane posiadanie uprawnień audytora wewnętrznego
  • znajomość pakietu MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętności:
    • samodzielność
    • systematyczność i sumienność
    • dyspozycyjność, komunikatywność

Oferujemy

  • Odpowiedzialne stanowisko pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia