Najnowsze oferty pracy

  • Szef Zmiany w Recepcji (K/M)

    Novotel & ibis Poznań Centrum   Poznań    praca stacjonarna   dziś wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    15 dni
    Twoja misja Twoją misją będzie zapewnienie skoncentrowanych na potrzebach gości, najwyższej jakości usług świadczonych przez recepcję poprzez wspieranie kierownika recepcji w zarządzaniu zespołem, zapewnienie spełniania standardów marki i udział w szkoleniu personelu recepcji w tym zakresie.
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Internatu

AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
2478 dni temu

Ogłoszenie numer: 1699341, z dnia 2017-07-07

AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego KWATERA Sp. z o.o

Obecnie poszukuje pracownika (1 etat) na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: Kierownik Internatu - Wrocław

Opis stanowiska

Prowadzenie spraw związanych z bieżącą obsługą nieruchomości oraz nadzoru nad powierzonym zasobem, w szczególności:

  • kwaterowanie/wykwaterowanie mieszkańców internatu/kwater internatowych i lokali mieszkalnych, sporządzanie wymaganych w tym zakresie dokumentów,
  • sporządzanie comiesięcznych zestawień umożliwiających rozliczenie zakwaterowania i wykonywanych usług w tym zakresie,
  • nadzorowanie, rozliczanie, koordynacja pracy firm świadczących usługi, w szczególności: sprzątania, konserwacji i innych związanych z właściwym utrzymaniem internatu i kwater internatowych oraz budynków mieszkalnych,
  • prowadzenie dokumentacji z zakresu zakwaterowania i jej bieżąca archiwizacja,
  • prowadzenie ksiąg: meldunkowych, stanu zakwaterowania, mienia, awarii i usterek,
  • bieżący nadzór nad utrzymaniem właściwego stanu technicznego zasobu,
  • sporządzanie zestawień potrzeb remontowych internatów, kwater internatowych, lokali mieszkalnych i budynków wraz z infrastrukturą, sporządzanie planów rzeczowo-finansowych w zakresie utrzymania nieruchomości oraz w zakresie planowanych inwestycji i remontów ,
  • kierowanie pracą podległych pracowników.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe),
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego (mile widziane w obszarach związanych z zarządzaniem nieruchomościami lub hotelarstwem),
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook), umożliwiająca samodzielną pracę,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność organizowania pracy własnej i podległego personelu,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • rzetelność, terminowość, dokładność,
  • komunikatywność i asertywność.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet socjalny, pakiet opieki medycznej.

Poznaj

AMW TBS KWATERA Sp. z o.o. powstała w 2002 r. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami różnego rodzaju. Dysponuje wykwalifikowaną kadrą, specjalistyczną wiedzą, sprawdzonymi procedurami oraz siecią biur na terenie całej Polski. Spółka wykorzystuje nowoczesne systemy informatyczne i proponuje rozwiązania adekwatne do potrzeb Klientów.

KWATERA to ekspert i doradca w zarządzaniu nieruchomościami. Gwarantuje utrzymanie wysokiego standardu świadczonych usług, kompleksowe zarządzanie  nieruchomościami, optymalizację kosztów eksploatacji, indywidualną obsługę Klienta oraz szeroki pakiet usług dodatkowych. Zapewnia komfort i bezpieczeństwo mieszkańcom oraz satysfakcję właścicielom nieruchomości.

KWATERA zarządza profesjonalnie i kompleksowo zasobem o łącznej powierzchni ponad 3.000.000 m². Od 2002 roku prowadzi działalność inwestycyjną i budowlaną stale rozszerzając zakres świadczonych usług. Od kilku lat Spółka specjalizuje się także w kompleksowej obsłudze mieszkań służbowych i mieszkań na wynajem, efektywnie zarządzając blisko 36.000 lokalami oraz 680 budynkami. Jako stabilny i profesjonalny partner biznesowy zapewnia usługi na najwyższym poziomie.