Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik Help Desk Warszawa
Kierownik IT ds. WorkDay (WorkDay IT Lead)

POLPHARMA S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
2336 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Zarządzanie działaniami, monitorowanie i analiza zagadnień informatycznych w zakresie modułu HR
  • Identyfikacja problemów i zagrożeń oraz nadzór nad ich rozwiązaniami
  • Zrozumienie i wdrażanie odpowiednich standardów technicznych (standardów dotyczących bezpieczeństwa i danych oraz najlepszych praktyk)
  • Analiza i właściwa ocena dostępnych zasobów technicznych niezbędnych do właściwego użytkowania WorkDay
  • Współpraca z zespołami IT, pionami biznesowymi i dostawcami zewnętrznymi w celu implementacji WorkDay
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Minimum 5 lat doświadczenia (na samodzielnym stanowisku) w obszarze implementacji i utrzymania systemów
  • Znajomość operacji związanych z oprogramowaniem i sprzętem
  • Umiejętność szybkiej adaptacji do zmieniających się warunków
  • Doskonała organizacja własnej pracy
  • Umiejętność pracy w grupie i orientacja na Klienta
  • Duża dbałość o szczegóły oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
  • Uczestnictwo w tworzeniu długofalowej strategii rozwoju firmy
  • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do posiłków, karta MultiSport)
  • Najnowsze programy szkoleniowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Poznaj

Odważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel - dbanie o zdrowie - realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.