• Kierownik Działu Handlowego Stacjonarnego - Branża Motoryzacyjna

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska: Dbałość o realizację planów sprzedażowych; Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna) Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale; Przydzielanie zadań handlowcom, szkolenie handlowców;
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik/ Lider zespołu Doradców

Klient portalu Praca.pl
Głogów, Głogów, Lubań, Legnica
praca stacjonarna
2526 dni temu

Ogłoszenie numer: 1596242, z dnia 2017-04-28

Szukasz możliwości rozwoju jako Kierownik?

Poszukujesz solidnego partnera, który zainwestuje w Twój rozwój?

Damy Ci to!

Aplikuj, wpisując w tytule maila NAZWĘ MIASTA, w którym chcesz działać.

Miejsce pracy: Głogów, Głogów, Lubań, Legnica

Wymagania

Możesz zostać naszym Liderem, jeśli:

  • masz doświadczenie lub chcesz rozwinąć się w obszarze sprzedaży i budowania zespołu w branży usług finansowych
  • motywuje Cię wysokie wynagrodzenie, udział w konkursach i zdobywanie nagród
  • pozyskiwałeś osoby do współpracy lub chcesz nauczyć się tej sztuki od doświadczonych rekruterów
  • potrafisz zbudować wokół siebie grupę ludzi nastawionych na osiągnięcie wspólnych celów
  • swoją energią i pozytywnym nastawieniem zarażasz innych
  • kreatywnie poszukujesz nowych rozwiązań

Wysyłając CV masz gwarancję, że je przeczytamy! Zespół HR po analizie nadesłanych aplikacji zaprosi Cię na spotkanie, na którym porozmawiamy o Twoich predyspozycjach i doświadczeniu.

Bądź pewien, że masz wiele cennych kompetencji, które chcemy wykorzystać. Poprowadzimy Cię do sukcesu i wynagrodzimy Twoje zaangażowanie.

Oferujemy

Nowemu Kierownikowi zapewniamy:

  • stałe, miesięczne wynagrodzenie oraz motywujące premie za realizację celów
  • uczestnictwo w programie wdrożenia i rozwoju: szkolenie produktowe, sprzedażowe oraz managerskie, stały mentoring w okresie współpracy
  • wsparcie w realizacji celów sprzedażowych (pakiet klientów na start, cykliczne leady przekazywane przez call center, materiały marketingowe)
  • możliwość wygrania atrakcyjnych nagród w regionalnych i ogólnopolskich konkursach
  • zadaniowy, elastyczny charakter współpracy
  • opartą o jasne zasady, uczciwą i rozwojową współpracę biznesową na zasadzie firma-firma

Czekamy na Twoje zgłoszenie!