Podobne oferty pracy

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy kandydata na stanowisko

Kierownik Magazynu
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Planowanie, organizacja i kontrola działalności związanej z pracą magazynu wyrobów gotowych
  • Nadzór nad podległym zespołem
  • Odpowiedzialność za terminową realizację wysyłek
  • Kontrola stanu zatrudnienia i realizacji budżetu
  • Planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej, kontrola dokumentacji przepływu towarów
  • Kontrola zgodności stanów magazynowych
  • Rozwiązywanie aktualnych problemów (reklamacje, uszkodzenia)
  • Nadzór na flotą wózków widłowych jak i bieżącymi naprawami
  • Ocena pracy pracowników
  • Ciągłe usprawnianie pracy magazynu

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, WMS), mile widziana znajomość SAP-a
  • Znajomość obiegu dokumentów magazynowych
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania podległym zespołem
  • Inicjatywa i chęć ciągłego doskonalenia się
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Umiejętność delegowania zadań

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

AUDIT Doradztwo Personalne

Poznaj stanowisko: Kierownik Magazynu

Kierownik Magazynu to osoba, która planuje, organizuje, kieruje oraz kontroluje działalność związaną z funkcjonowaniem magazynu, tj. odbiór, transport, przechowywanie, wypełnianie zamówień i utrzymanie odpowiedniego poziomu obiektu magazynowego. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: odpowiedzialność za zapewnienie płynnego i efektywnego łańcucha zaopatrzenia poprzez nadzór nad ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl