Kierownik magazynu

MAAN Sp. z o.o.

Pruszków

5 dni temu

MAAN Sp. z o.o. to stabilna firma i lider w produkcji okapów kuchennych.
Ponad 30-letnie doświadczenie zdobyte przy współpracy z wymagającymi klientami,
wysoka jakość produktów oraz nowoczesne technologie owocują ciągłym doskonaleniem naszej firmy. W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszków

Zadania:
  • Nadzorowanie i organizacja pracy podległego zespołu magazynierów
  • Zlecone prace magazynowe
  • Kontrola i nadzór nad stanami magazynowymi
  • Nadzorowanie przepływu towarów
  • Prowadzenie stanów magazynowych
  • Planowanie i nadzorowanie załadunków i rozładunków
  • Wystawianie dokumentów magazynowych
  • Sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby Kierownika Działu Zaopatrzenia
Wymagania:
  • Wymagane doświadczenie na kierowniczym stanowisku w magazynie w firmie produkcyjnej
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Znajomość programów magazynowych
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze programu CDN XL
  • Bardzo dobra znajomość komputera w zakresie programu MS Office
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynach wysokiego składowania
  • Dobra organizacja pracy
  • Wymagana systematyczność w pracy
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę
  • Karta multisport

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać

za pomocą przycisku: APLIKUJ TERAZ

Poznaj

Producent okapów kuchennych

Poznaj stanowisko: Kierownik Magazynu

Kierownik Magazynu to osoba, która planuje, organizuje, kieruje oraz kontroluje działalność związaną z funkcjonowaniem magazynu, tj. odbiór, transport, przechowywanie, wypełnianie zamówień i utrzymanie odpowiedniego poziomu obiektu magazynowego. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: odpowiedzialność za zapewnienie płynnego i efektywnego łańcucha zaopatrzenia poprzez nadzór nad ...
Kierownik Magazynu Praca Kierownik Magazynu

Rekrutują z Praca.pl