KIEROWNIK OBIEKTU
Jesteś tutaj:  Strona Główna » KIEROWNIK OBIEKTU

Poznaj pracodawcę

Panewnicka 375
40-773 Katowice
woj. śląskie
www.mega-service.pl

Poznaj stanowisko:
Kierownik Obiektu

Zakres obowiązków osoby obsadzone na stanowisku kierownika obiektu jest trudny do scharakteryzowania, uzależniony niemal w stu procentach od przeznaczenia i charakteru prowadzonej w danym obiekcie działalności. W ogólnym zarysie jednak osoba obsadzona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za nadzorowanie i koordynowanie całokształtu prac administracyjno-technicznych, związanych z bieżącym funkcjonowaniem obiektu. W ...

czytaj więcej: Kierownik Obiektu

Praca Kierownik Obiektu

KIEROWNIK OBIEKTU - Ogłoszenie archiwalne

Praca MEGA SERVICE PLUS SP. Z O.O. / Kadra zarządzająca / Nieruchomości / KOŁBASKOWO

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Kierownik ds. Produkcji Zakład Mechaniczny zachodniopomorskie

Regionalny Kierownik Sprzedaży IPK sp. z o.o. zachodniopomorskie

Kierownik Regionu PROFI CREDIT Poland Sp. z o.o. zachodniopomorskie

Kierownik Utrzymania Ruchu Inter Groclin Auto S.A. zachodniopomorskie

Kierownik Kontroli Jakości Inter Groclin Auto S.A. zachodniopomorskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

mega.png

GRUPA MEGA SERVICE
O ugruntowanej pozycji na rynku w zakresie utrzymania czystości,  w związku z dynamicznym rozwojem firmy.

Poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: KOŁBASKOWO

Nr Ref.: Szczecin

Zadania:
  • Nadzór nad prawidłowym wykonaniem usługi
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy w firmie z branży usług czystościowych
  • Wykształcenie  min. średnie
  • Dyspozycyjność,
  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą ludzi
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy
  • Odpowiedzialny stosunek do powierzonych zadań
  • Prawo jazdy
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16178 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.