Kierownik obiektu
Jesteś tutaj:  Strona Główna »  Kierownik obiektu

Poznaj pracodawcę

Grójecka 77
02-094 Warszawa
woj. mazowieckie

Poznaj stanowisko:
Kierownik Obiektu

Zakres obowiązków osoby obsadzone na stanowisku kierownika obiektu jest trudny do scharakteryzowania, uzależniony niemal w stu procentach od przeznaczenia i charakteru prowadzonej w danym obiekcie działalności. W ogólnym zarysie jednak osoba obsadzona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za nadzorowanie i koordynowanie całokształtu prac administracyjno-technicznych, związanych z bieżącym funkcjonowaniem obiektu. W ...

czytaj więcej: Kierownik Obiektu

Praca Kierownik Obiektu

Kierownik obiektu - Ogłoszenie archiwalne

Praca AMLUX Sp. z o.o. / Kadra zarządzająca / Nieruchomości / Szczecin

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Doradca ds. Nieruchomości Arka Nieruchomości zachodniopomorskie

Partner Prowadzący Sklep Małpka S.A. zachodniopomorskie

Kierownik Rejonu Jeronimo Martins Polska S.A. zachodniopomorskie

Kierownik Sklepu MONNARI TRADE S.A. zachodniopomorskie

Manager Punktu Kredytowego Oney Polska S.A. zachodniopomorskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Firma AMLUX Sp. z o.o. jest firmą oferującą kompleksowe sprzątanie obiektów na terenie całej Polski.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Nr Ref.: Kdu/Szczecin

Opis stanowiska:
  • Zarządzanie i koordynowanie pracy personelu wykonawczego,
  • Monitorowanie jakości wykonywanych usług czystościowych,
  • Kontrola budżetu operacyjnego,
  • Rekrutacja i motywowanie personelu.
Wymagania:
  • Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • Doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu,
  • Samodyscyplina i dobra organizacja pracy własnej,
  • Nastawienie zadaniowe,
  • Dyspozycyjność czasowa.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w dynamicznym rozwijającej się firmie,
  • Pracę w stabilnej i nowocześnie zarządzanej firmie z wieloletnimi tradycjami
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16375 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.