Kierownik Oddziału Serwisu - Energetyka

Hays Poland

Puławy

748 dni temu

Kierownik Oddziału Serwisu - Energetyka
Puławy
Kierownik Oddziału Serwisu - Energetyka
Puławy
Nr Ref.: 1065597

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Naszym Klientem jest firma działająca w branży przemysłowej. Firma świadczy usługi remontowe dla tego sektora. W związku awansem jednego z managerów, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Oddziału.

Od Kandydata oczekujemy wykształcenia technicznego, doświadczenia w rolach managerskich, doświadczenia remontach dla sektora przemysłowego, umiejętności pozyskiwania biznesu, kierowania zespołami kierowników projektu. Szukamy osoby samodzielnej, proaktywnej, zorientowanej na wyniki.

Do zadań Kierownika należeć będzie organizowanie i zarządzanie pracą oddziału, opracowanie i wdrożenie strategii rozwoju, realizacja założonych celów biznesowych, aktywny udział w pozyskiwaniu zleceń w sektorze przemysłowym.

Klient oferuje pakiet szkoleń, narzędzia pracy w tym samochód, możliwość samodzielnego dziania i budowania sukcesu własnego oraz firmy.

Wynagrodznie: 12 000 brutto
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Kierownik Serwisu

Kierownik serwisu, jak wskazuje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za prawidłowe funkcjonowanie serwisu oraz nadzorowanie i koordynowanie działań podległego personelu. Kierownik opracowuje wewnętrzne normy i procedury, mające zmaksymalizować wydajność obsługi klientów serwisu, a także osobiście interweniuje w przypadkach szczególnie istotnych zgłoszeń reklamacyjnych. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako ...
Kierownik Serwisu Praca Kierownik Serwisu

Rekrutują z Praca.pl