Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik oddziału

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW"
Sierpc
praca stacjonarna
2886 dni temu

Ogłoszenie numer: 1095910, z dnia 2016-05-23

Biuro Regionalne Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych “TUW” w Płocku
poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Sierpc

Opis stanowiska

  • organizacja i nadzór sieci sprzedaży
  • przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych i zawieranie umów ubezpieczenia

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży ubezpieczeń
  • znajomości zagadnień prawnych z zakresu zawierania umów ubezpieczenia
  • umiejętności w zakresie oceny ryzyka ubezpieczeniowego
  • znajomości pakietu MS Office
  • prawa jazdy kat. B
Ponadto oczekujemy:
  • nastawienia na realizację zadań
  • samodzielności w działaniu
  • dobrej organizacji pracy
  • komunikatywności
  • postawy zgodnej z etyką zawodową

Oferujemy

Wybranemu kandydatowi oferujemy możliwość rozwoju i pracy w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.