Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Oddziału

Klient portalu Praca.pl
śląskie, Katowice, Tychy, Jastrzębie-Zdrój
praca stacjonarna
3298 dni temu

Ogłoszenie numer: 671559, z dnia 2015-04-13

Jesteśmy instytucją finansową o ogólnopolskim zasięgu

i ugruntowanej pozycji na rynku sprzedaży produktów finansowych dla Klientów indywidualnych.

Do naszej sieci sprzedaży poszukujemy kandydatów, dla których praca w finansach jest pasją.

Jeżeli jesteś osobą posiadającą doświadczenie w zarządzaniu i sprzedaży – dołącz do NAS.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie, Katowice, Tychy, Jastrzębie-Zdrój

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych

  • nadzór nad organizacją pracy i rozwojem podległych pracowników

  • sprzedaż i doradztwo usług finansowych

  • dbałość o standardy obsługi klienta i jakość pracy

  • odpowiedzialność za realizację akcji marketingowych

  • dbałość o właściwe kształtowanie wizerunku firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane ekonomiczne,

  • 2-letnie doświadczenie w sprzedaży usług/produktów finansowych

  • doświadczenie na stanowisku menedżerskim

  • znajomość specyfiki lokalnego rynku finansowego

  • wysoka kultura osobista i organizacja pracy

  • zaangażowanie i motywacja do pracy.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premiowania

  • Możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego

  • Szkolenie wdrażające do pracy

  • Umowę o pracę.