Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Dyrektor Operacyjny Poznań
Kierownik Operacyjny/Operations Manager

LOADING-SYSTEMS POLSKA Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
3289 dni temu

Ogłoszenie numer: 675145, z dnia 2015-04-23

Loading Systems jest wiodącą europejską firmą, obecną na rynku polskim od ponad 20 lat, specjalizującą się w produkcji, montażu i serwisie kompletnych systemów przeładunkowych – bram przemysłowych, ramp, śluz, stołów nożycowych oraz innych urządzeń zapewniających wysoką wydajność pracy i bezpieczeństwo stanowisk przeładunkowych.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Odpowiada za codzienne zarządzanie aspektami operacyjnymi i planami taktycznymi prowadzonych projektów.

  • Odpowiada za wdrażanie polityki operacyjnej i strategii grupy w podległych działach, poprawę efektywności podległych działów.

  • Odpowiada za zarządzanie procesem zakupów związanych z realizacją projektów i negocjacje w tym zakresie.

  • Odpowiada za zapewnienie prawidłowej i profesjonalnej komunikacji z partnerami firmy, na wszystkich szczeblach, udział w negocjacjach.

  • W sposób ciągły poszukuje optymalizacji i usprawnień w obrębie procesów, procedur i narzędzi, uczestniczy w procesie budżetowania,

  • Odpowiada za organizację i efektywność pracy podległych pracowników, motywowanie podwładnych, wspieranie rozwoju ich kompetencji.

  • Odpowiada za zapewnienie jakości w całym procesie realizacji projektu.

  • Odpowiada za przygotowanie solidnych i wiarygodnych raportów na użytek wewnętrzny i zewnętrzny kierownictwa.

  • Ściśle współpracuje z Działem Sprzedaży .

  • Proaktywnie promuje markę Loading Systems poprzez rzetelne i profesjonalne podejście do klienta zewnętrznego i wewnętrznego.

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w firmie o profilu technicznym lub powiązanym z branżą budowlano-instalacyjną, doświadczenie w pracy w organizacjach zorientowanych procesowo na klienta.

  • Wiedza na temat zapewniania najwyższej jakości usług, z uwzględnieniem umiejętności formalnego rozwiazywania problemów i znajomości technik decyzyjnych,

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, oparte na znajdywaniu rozwiązań, wysoka asertywność w rozwiązywaniu konfliktów.

  • Wysokie zdolności komunikacyjne, doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z klientami, szkoleń, nabyte w organizacjach silnie zorientowanych na najwyższy standard obsługi klienta.

  • Doświadczenie w pracy z klientami o złożonych strukturach administracyjnych.

  • Wykształcenie techniczne (wyższe)

  • Wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowania relacji z klientem

  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem projektem, czasem oraz budżetem.

  • Samodzielność, zaangażowanie, dyspozycyjność.

  • Dobra znajomość MS Word, Excel oraz PowerPoint, doświadczenie w pracy z systemami CRM, znajomość rysunku technicznego.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację pisemną oraz ustną.

  • Umiejętność pracy zespołowej oraz dobra organizacja czasu pracy.

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nad wdrażaniem strategii, polityk i dobrej praktyki.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników.

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.