Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    7 godz.
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Operacyjny

IDEA HR Doradztwo Personalne s.c.
lubuskie, Kostrzyn Nad Odrą
praca stacjonarna
2879 dni temu

Ogłoszenie numer: 1120620, z dnia 2016-06-01

IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Obecnie dla naszego Klienta w Kostrzynie nad Odrą poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie, Kostrzyn Nad Odrą

Opis stanowiska

  • zarządzanie bieżącymi sprawami przedsiębiorstwa
  • nadzorowanie i koordynacja procesów
  • realizacja przyjętej strategii przedsiębiorstwa
  • koordynacja realizacji zleceń
  • nadzorowanie realizacji budżetu
  • tworzenie i realizacja strategi sprzedażowej
  • podejmowanie działań umożliwiających optymalizację kosztów

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży metalowej lub budowlanej
  • znajomość lokalnego rynku produktów budowlanych (hurtownie i składy budowlane)
  • zdolności negocjacyjne
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • inicjatywa i umiejętność organizacji pracy własnej
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • dyspozycyjność i prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność
  • umiejętności analityczne

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samodzielną pracę pełną ciekawych wyzwań
  • system szkoleń