Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Służby Pięter

    Hotele SPA Dr Irena Eris   Krynica-Zdrój    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za: Organizowanie i koordynowanie pracy Działu Służby Pięter; Utrzymanie oraz nadzór nad czystością pokoi, biur oraz pomieszczeń ogólnodostępnych; Efektywne zarządzanie stanami magazynowymi; Sprawność techniczną powierzonego sprzętu; Szkolenie...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Pięter (Floor Supervisor)

Radisson BLU Hotel Wrocław
Wrocław
praca stacjonarna
2281 dni temu

Carlson Rezidor Hotel Group jest jedną z największych i najbardziej dynamicznych grup hotelowych w Europie i na świecie z 1350 hotelami w 105 krajach świata. Portfolio Carlson Rezidor obejmuje takie światowe marki hotelarskie, jak: Quorvus Collection, Radisson Blu®, Radisson®, Radisson Red, Park Plaza®, Quorvus Collection, Park Inn ®by Radissoni Country Inns& Suites ByCarlson.

Carlson Rezidor Hotel Group zatrudnia 88.000 osób na całym świecie.

Obecnie do naszego zespołu we Wrocławskim Radisson Blu poszukujemy osoby na stanowisko:

Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie za organizowanie pracy, nadzór i koordynowanie pracy wszystkich pań/ panów pokojowych w danym dniu na zmianie, za sprawdzanie pokoi przed ich oddaniem do sprzedaży oraz za ścisłą współpracę z Recepcją w obszarze Housekeepingu. Pracownik będzie raportował do Kierownika Działu Housekeepingu.

Zadania
  • Bieżący nadzór nad pracownikami działu i inspekcja pięter
  • Organizowanie i koordynowanie prac pokojowych
  • Kontrolowanie stanu wyposażenia pokoi
  • Zgłaszanie uszkodzeń i szkód do remontu lub wymiany
  • Współpraca z recepcją w zakresie wykorzystania pokoi
  • Wspieranie kierownika działu we współpracy z dostawcami usług zewnętrznych
  • Szybkie reagowanie na skargi i uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów w celu utrzymania usług na najwyższymn poziomie
  • Budowanie i utrzymywanie dobrej współpracy z innymi działami hotelowymi w celu usprawnienia obsługi gości oraz podnoszenia efektywności
Wymagania
  • doświadczenie w pracy w dziale Utrzymania Czystości w hotelu/ach sieciowych o wysokich standardach działania,
  • wysoka kultura osobista,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • umiejętność pracy w zespole oraz motywowania personelu,
  • zorientowanie na najwyższą jakość wykonywanej pracy,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego, rosyjskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Zapewniamy:
  • umowę o pracę w międzynarodowej sieci hotelarskiej Carlson Rezidor Hotel Group
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pakiet świadczeń Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, takich jak: dofinansowanie wakacji, świadczenia świąteczne, wyprawki szkolne dla dzieci
  • posiłki w dniach pracy
  • prywatną opiekę medyczną w Luxmed
  • dodatkowe przywileje i zniżki na pobyty w hotelach naszej sieci dla pracowników, ich rodzin
    i przyjaciół,
  • szkolenia zawodowe i sieciowe.
Carlson Rezidor Hotel Group, Avenue du Bourget 44, B-1130 Brussels, Belgium, Tel: +32 702 9200