Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 955138, z dnia 2016-02-03

BARTECH - firma instalacyjna z długoletnim doświadczeniem na rynku krajowym i zagranicznym - Niemcy, Holandia, Szwecja.

Specjalizuje się w instalacjach rurowych i monterskich, sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych, CO oraz klimatyzacji dla dużych projektów przemysłowych.

Obecnie poszukujemy osób na ternie całej Polski na stanowisko:

Kierownik pracy - Brygadzista

Miejsce pracy: pomorskie

Nr Ref.: Praca/ Niemcy, Holandia, Szwecja

Opis stanowiska

  • Kontrakty w Polsce i za granicą,
  • Firma BARTECH szuka osób do kierowania i nadzoru przy realizacji kontraktów w kraju i za granicą,
  • Roboty monterskie i instalatorskie, konstrukcje stalowe, łączenie rur - stal i plastik (zgrzewanie i klejenie), praca na wysokości.

Wymagania

  • Znajomość jęz. niemieckiego i/lub angielskiego do komunikacji na budowie i z klientem,
  • Holenderskie (VCA) lub niemieckie BHP - jako dodatkowy atut.

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Wynagrodzenie - od 4 000 do 9 000 PLN
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Poznaj stanowisko: Brygadzista

Brygadzista to osoba, która sprawuje nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP. ...

Rekrutują z Praca.pl