Kierownik Projektu (Energetyka/Ochrona Środowiska)
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Kierownik Projektu (Energetyka/Ochrona Środowiska)

Poznaj stanowisko:
Kierownik Projektu

Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...


czytaj więcej: Kierownik Projektu

Praca Kierownik Projektu

Kierownik Projektu (Energetyka/Ochrona Środowiska) - Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Budownictwo / Geodezja / Energetyka / Elektronika / mazowieckie / Warszawa

 

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Kierownik Robót Klient portalu Praca.pl mazowieckie

Kierownik Projektu Globetek Sp. z o.o. mazowieckie

Kierownik Projektu PHU Eltron Jan Klewinowski mazowieckie

Starszy Specjalista w Wydziale Techniki Stacyjnej Departamentu Eksploatacji Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. mazowieckie

Technik energoelektronik (k/m) TRUMPF Huettinger Sp. z o.o. mazowieckie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?
 
Kierownik Projektu (Energetyka/Ochrona Środowiska)
Warszawa
Kierownik Projektu (Energetyka/Ochrona Środowiska)
Warszawa
Nr Ref.: 1069907
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

Twoja następna firma

Międzynarodowa organizacja o rozpoznawalnej marce, ceniony pracodawca i dostawca usług oraz produktów w obszarze energetyki oraz innych gałęzi przemysłu.

Twoje następne stanowisko

Kandydat zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za realizację projektów instalacji ochrony środowiska w energetyce: zarządzanie harmonogramem, budżetem oraz zakresem na projektach . Zapewnienie prawidłowości zakupów do projektu pod względem terminowości i zakresu zakupów, zarządzanie współpracą z poddostawcami oraz prowadzenie komunikacji z Klientem.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Jest propozycja dla osób posiadających wykształcenie techniczne (mechaniczne, budowlane etc), doświadczenie w prowadzeniu projektów w energetyce (odsiarczanie, odazotowanie, odpopielanie lub inne), dynamicznych oraz posługujących się dobrze językiem angielskim.

Co zyskujesz?

Możliwość pracy z najlepszymi specjalistami w branży na prestiżowych projektach. Profesjonalne środowisko pracy, atrakcyjne wynagrodzenie oraz szerokie możliwości rozwoju.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS