Kierownik Projektu (Energetyka)
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Kierownik Projektu (Energetyka)

Poznaj stanowisko:
Kierownik Projektu

Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...


czytaj więcej: Kierownik Projektu

Praca Kierownik Projektu

Kierownik Projektu (Energetyka) - Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Energetyka / Elektronika / Inżynieria / Projektowanie / mazowieckie / Warszawa

 

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

ASP Manager Hays Poland mazowieckie

PMO Team Leader Grafton Recruitment mazowieckie

Spawacz / Kierownik Zespołu Specjalistów Spawalników Air Products mazowieckie

Inzynier Serwisu Hays Poland mazowieckie

Inżynier Sprzedaży Hays Poland mazowieckie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?
 
Kierownik Projektu (Energetyka)
Warszawa
Kierownik Projektu (Energetyka)
Warszawa
Nr Ref.: 1066352
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Dla naszego Klienta firmy działającej w obszarze przygotowania i realizacji projektów z obszaru energetyki , poszukujemy Kandydatów na stanowisko : KIEROWNIK PROJEKTU

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialne za kompleksowe zarządzanie realizacją projektów w energetyce: nadzór na budżetem, harmonogramem, jakością ,zakupami a także przepływem dokumentacji i informacji.

Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia mechanicznego oraz doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze realizacji projektów energetycznych w zakresie np. kocioł, maszynownia, rurociągi , gospodarki pomocnicze, turbina etc.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl