Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Kierownika Recepcji (K/M)

    Novotel & ibis Poznań Centrum   Poznań    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    4 godz.
    Twoja misja Będziesz wspierać Kierownika Recepcji w zapewnieniu skoncentrowanych na potrzebach gości, najwyższej jakości usług świadczonych przez recepcję poprzez nadzorowanie pracy zespołu (około 20 pracowników), przestrzegania standardów marki (Novotel (326 pokoi) oraz Ibis (190...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Recepcji

Horeca Service - Polski HR Sp. z o.o.
Chorzów
praca stacjonarna
3321 dni temu

Horeca Service – Polski HR Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacjach, pośrednictwie pracy oraz szkoleniach w branży HoReCa. Współpracujemy z lokalami gastronomicznymi i obiektami wypoczynkowymi w Polsce i za granicą. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.

Horeca Service - Polski HR sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 6117.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Chorzów

Obowiązki:

  • zarządzanie działem recepcji,
  • koordynowanie pracy podległego personelu,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • dbanie o standard obsługi gości,
  • raportowanie.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • umiejętność zarządzania personelem,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i podległego personelu,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • wysoka kultura osobista,
  • zdolności analityczne,
  • cierpliwość, odpowiedzialność, zaangażowanie.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej sieci hoteli,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia