Najnowsze oferty pracy

  • Szef Zmiany w Recepcji (K/M)

    Novotel & ibis Poznań Centrum   Poznań    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    12 dni
    Twoja misja Twoją misją będzie zapewnienie skoncentrowanych na potrzebach gości, najwyższej jakości usług świadczonych przez recepcję poprzez wspieranie kierownika recepcji w zarządzaniu zespołem, zapewnienie spełniania standardów marki i udział w szkoleniu personelu recepcji w tym zakresie.
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Recepcji

Hotel FENIKS
Gniezno
praca stacjonarna
3118 dni temu

Ogłoszenie numer: 827212, z dnia 2015-10-02

HOTEL FENIKS***

 Obiekt noclegowo-konferencyjny, położony w dogodnej lokalizacji na terenie Gniezna.

Swoim Gościom zapewnia wszystkie podstawowe udogodnienia w wysokim standardzie.

Komfortowo urządzone pokoje, elegancka restauracja oraz nowocześnie wyposażona sala
konferencyjna zapewniają dogodne warunki podczas pobytu Klientom
indywidualnym oraz biznesowym.

Miejsce pracy: Gniezno

Opis stanowiska

  • wyznaczanie i koordynowanie codziennych zadań na recepcji
  • realizacja i kontrola sprzedaży
  • motywowanie pracowników do efektywnej pracy oraz sprzedaży
  • koordynowanie pracy działu sprzątania
  • tworzenie grafików pracy recepcji, zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • nadzorowanie i kontrolowanie pracy oraz dbałość o standardy obsługi gości hotelowych
  • kształtowanie profesjonalnego środowiska pracy zespołu
  • zarządzanie sprzedażą w systemach rezerwacyjnych
  • zarządzanie rezerwacjami indywidualnymi
  • sporządzanie raportów, współpraca z działem Księgowości i Kadr

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na recepcji i zarządzaniu zespołem
  • preferowane będą osoby zamieszkujące w Gnieźnie lub w najbliższej okolicy
  • doświadczenie zawodowe w branży hotelarskiej oraz znajomość obsługi programu recepcyjnego Chart będzie dodatkowym atutem
  • znajomość przynajmniej 1 języka obcego (preferowana będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego)
  • biegła obsługa komputera, znajomość środowiska MS Office
  • doskonała organizacja pracy
  • komunikatywność, samodzielność, dyspozycyjność, innowacyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • kontrola obiegu dokumentów
  • zdolność analitycznego myślenia oraz kojarzenia faktów
  • umiejętność podejmowania szybkich decyzji i rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawą pracę
  • indywidualną ścieżkę rozwoju