Najnowsze oferty pracy

  • Szef Zmiany w Recepcji (K/M)

    Novotel & ibis Poznań Centrum   Poznań    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Twoja misja Twoją misją będzie zapewnienie skoncentrowanych na potrzebach gości, najwyższej jakości usług świadczonych przez recepcję poprzez wspieranie kierownika recepcji w zarządzaniu zespołem, zapewnienie spełniania standardów marki i udział w szkoleniu personelu recepcji w tym zakresie.
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Recepcji

PROFESJA Dominika Flaczyk
Niemcy, Grömitz
praca stacjonarna
2998 dni temu

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MGPiPS (Certyfikat nr 8838). Agencja powstała w odpowiedzi na nieustannie zwiększające się zapotrzebowanie rynku pracy w elastyczne i kompleksowe działania w obszarze polityki personalnej.

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Grömitz
Zadania:
  • Nadzorowanie pracy recepcji,
  • Rozliczanie usług hotelowych oraz zapewnienie sprawnego procesu operacyjno-administracyjnego,
  • Dbałość o zachowanie najwyższych standardów w bezpośredniej obsłudze gości hotelowych,
  • Ustalanie grafików pracy personelu,
  • Przeprowadzanie szkoleń i instruktarzy personelu.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe (turystyka, rekreacja lub hotelarstwo),
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność budowania relacji z pracownikami, motywowania i pracy zespołowej.
Oferujemy:
  • Pracę w hotelu o wysokim standardzie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na niemieckich warunkach,
  • Możliwość doskonalenia umiejętności oraz rozwoju zawodowego.
Administratorem danych jest Profesja CAZ Sp. z o.o. z siedzibą w Poznań 60-163, ul. Sieradzka 4C . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.