Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

Kierownik Recepcji- Ogłoszenie archiwalne

Praca PROFESJA Dominika Flaczyk / Administracja biurowa / Kadra zarządzająca / Turystyka / Hotelarstwo / Niemcy / Grömitz

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MGPiPS (Certyfikat nr 8838). Agencja powstała w odpowiedzi na nieustannie zwiększające się zapotrzebowanie rynku pracy w elastyczne i kompleksowe działania w obszarze polityki personalnej.

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Recepcji
Miejsce pracy: Grömitz
Zadania:
  • Nadzorowanie pracy recepcji,
  • Rozliczanie usług hotelowych oraz zapewnienie sprawnego procesu operacyjno-administracyjnego,
  • Dbałość o zachowanie najwyższych standardów w bezpośredniej obsłudze gości hotelowych,
  • Ustalanie grafików pracy personelu,
  • Przeprowadzanie szkoleń i instruktarzy personelu.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe (turystyka, rekreacja lub hotelarstwo),
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność budowania relacji z pracownikami, motywowania i pracy zespołowej.
Oferujemy:
  • Pracę w hotelu o wysokim standardzie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na niemieckich warunkach,
  • Możliwość doskonalenia umiejętności oraz rozwoju zawodowego.
Administratorem danych jest PROFESJA Dominika Flaczyk z siedzibą w Poznań 60-163, ul. Sieradzka 4C . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.