Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-07-21

Budownictwo / Geodezja, Kadra zarządzająca

pomorskie

2016-07-20

Budownictwo / Geodezja

pomorskie, Polska

2016-07-18

pomorskie, Gdańsk

2016-07-13

pomorskie

wczoraj

Budownictwo / Geodezja, Energetyka / Elektronika

pomorskie, Głogów (woj. dolnośląskie)

Kierownik Robót Elektrycznych- Ogłoszenie archiwalne

Praca Pracownicy budowlani Sp. z o.o. / Budownictwo / Geodezja / Energetyka / Elektronika / Inżynieria / Projektowanie / Kadra zarządzająca / pomorskie

W 2015 roku zrekrutowaliśmy ponad 2200 Pracowników, proponując im ponad 250 ofert pracy w branży budowlanej. Priorytetem dla nas jest oferowanie bezpiecznej pracy naszym Kandydatom, dlatego współpracujemy tylko z rzetelnymi firmami o dobrej kondycji finansowej.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy, która działa w branży budowlanej już 60 lat,
poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierownik Robót Elektrycznych
Miejsce pracy: pomorskie

Zakres obowiązków:

  • praca przy nadzorowaniu i organizowaniu robót elektrycznych
  • praca przy budowie obwodnicy Wałcza

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy przy organizowaniu i nadzorowaniu robót elektrycznych

Oferujemy:

  • zapewniamy zakwaterowanie lub zwrot kosztów noclegu - do ustalania
  • zatrudnienie na 2 lata - budowa obwodnicy Wałcza
  • umowa o pracę
  • zatrudnienie na stałe dla dobrego Pracownika przy realizacji innych inwestycji budowlanych
  • wynagrodzenie do ustalenia
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.