Kierownik Robót Elektrycznych
pl / en

Poznaj stanowisko: Kierownik robót budowlanych

Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-06-19

Budownictwo / Geodezja

pomorskie, Polska

dziś

Budownictwo / Geodezja, Energetyka / Elektronika

pomorskie, Gdańsk

2016-06-24

Budownictwo / Geodezja, Kadra zarządzająca

pomorskie

Kierownik Robót Elektrycznych- Ogłoszenie archiwalne

Praca Pracownicy budowlani Sp. z o.o. / Budownictwo / Geodezja / Energetyka / Elektronika / Inżynieria / Projektowanie / Kadra zarządzająca / pomorskie

W 2015 roku zrekrutowaliśmy ponad 2200 Pracowników, proponując im ponad 250 ofert pracy w branży budowlanej. Priorytetem dla nas jest oferowanie bezpiecznej pracy naszym Kandydatom, dlatego współpracujemy tylko z rzetelnymi firmami o dobrej kondycji finansowej.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy, która działa w branży budowlanej już 60 lat,
poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie

Zakres obowiązków:

  • praca przy nadzorowaniu i organizowaniu robót elektrycznych
  • praca przy budowie obwodnicy Wałcza

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy przy organizowaniu i nadzorowaniu robót elektrycznych

Oferujemy:

  • zapewniamy zakwaterowanie lub zwrot kosztów noclegu - do ustalania
  • zatrudnienie na 2 lata - budowa obwodnicy Wałcza
  • umowa o pracę
  • zatrudnienie na stałe dla dobrego Pracownika przy realizacji innych inwestycji budowlanych
  • wynagrodzenie do ustalenia
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.