Podobne oferty pracy

Firma Polonus Tel zmienia perspektywę!

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem firmy Play, poszukujemy osób,
które wraz z nami będą aktywnie budować markę Play!

Zasil zespół jako:

Kierownik Salonu Play
Miejsce pracy: Rzeszów
Koniecznie z pasją realizuj dla nas zadania:
  • Realizacja planów sprzedażowych: indywidualnych i zespołowych
  • Planowanie i wdrażanie działań podnoszących wyniki sprzedażowe i jakościowe
  • Kontrola przestrzegania standardów pracy oraz procedur Play
  • Planowanie i organizowanie pracy
  • Delegowanie i egzekwowanie realizacji powierzonych zadań
  • Coaching i motywowanie podległego zespołu
  • Nadzór nad powierzonym mieniem
Powinieneś spełniać kilka wymogów:
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w punkcie sprzedaży bezpośredniej
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • Nastawienie na cel
  • Umiejętność budowania trwałych relacji interpersonalnych
  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej
Co oferujemy:
  • Umowę o pracę i stabilną pracę na dłużej
  • Realny wpływ na wysokość Twojego wynagrodzenia (podstawa + premia za wyniki sprzedażowe i jakościowe)
  • Bogaty pakiet szkoleń, m.in. wprowadzające, ofertowe, technologiczne
  • Liczne konkursy sprzedażowe
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Imprezy integracyjne
  • Kartę Multisport
  • Doskonałą atmosferę w firmie
  • Interesującą pracę w firmie współpracującej z najbardziej konkurencyjnym operatorem na polskim rynku- PLAY

Ty + Polonus Tel = układ idealny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.)”. Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana.

Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Poznaj

Polonus Tel Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Kierownik Sklepu

W najbardziej ogólnym ujęciu obowiązki kierownika sklepu są bardzo podobne do tych, które spoczywają na osobie zatrudnionej w charakterze kierownika salonu, z tą jedynie różnicą, że sklepem nazywamy zazwyczaj lokal handlowy, podczas, gdy salonem może być także punkt usługowy. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za organizowanie formalnego zaplecza dla funkcjonowania sklepu, nadzorowanie ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl