Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator Serwisu

    Bergerat Monnoyeur sp. z o.o.   Szczecin, Ul. Przyszłości 13    praca stacjonarna   dziś wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    15 dni
    Zakres obowiązków: Zarządzanie całością procesu zleceń – oferty, obsługa klienta, obsługa zamówień; Koordynacja pracy zespołu Mechaników; Współpraca serwisowa z innym działami firmy: maszyny nowe i używane, wynajem; Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych;
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Kierownik Serwisu Samochodowego Kraków
Kierownik Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

Grupa Doradcza PROFESJA S.C.
Kraków
praca stacjonarna
3288 dni temu
Grupa Doradcza Profesja S.C. (GD Profesja S.C.) jest agencją doradztwa personalnego działającą na rynku od 2006 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rozwiązywaniu problemów personalnych naszych Klientów. Siedzibą naszej Firmy jest Kraków. Naszą główną specjalizacją jest rekrutacja i selekcja pracowników wyższego, średniego i niskiego szczebla. Nasze usługi kierujemy do pracodawców z Polski i zagranicy.

Posiadamy certyfikaty Ministerstwa Pracy nr 2544 uprawniające nas do rekrutacji personelu do pracy na terenie Polski i za granicą. Zgodnie z przepisami nasze usługi są wolne od opłat ze strony Kandydatów.

Miejsce pracy: Kraków
Nr Ref.: ASO/BL

Naszym Klientem jest Renomowana Autoryzowana Stacja Obsługi (ASO) zlokalizowana w Krakowie, posiadająca jeden z najnowocześniejszych serwisów blacharsko-lakierniczych w kraju. Obecnie poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Kierownika Serwisu.

Zakres obowiązków:
  • zorganizowanie sprawnej pracy serwisu;
  • tworzenie procedur obsługi zapewniających odpowiednią jakość ukierunkowaną na zadowolenie Klienta;
  • organizacja i nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy z firmami ubezpieczeniowymi;
  • bieżąca kontrola wydatków i śledzenie wyników finansowych serwisu;
  • opracowywanie nowych rozwiązań i innowacji w swoim dziale;
  • rozwiązywanie wszelkich problemów związanych z pracą działu;
  • efektywne wykorzystywanie możliwości technicznych i przerobowych serwisu;
  • dokładne oględziny samochodów przed przyjęciem do serwisu;
  • dokonywanie zgłoszeń oględzin samochodów do firm ubezpieczeniowych;
  • sporządzanie kosztorysów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • umiejętność tworzenia dobrego wizerunku firmy poprzez zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klienta;
  • znajomość oprogramowania związanego z kosztorysowaniem napraw blacharsko-lakierniczych;
  • doskonałe umiejętności organizacyjne;
  • minimum 3-letnie doświadczenie w branży blacharsko-lakierniczej.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na czas nieokreślony;
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji;
  • pracę w renomowanej firmie;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • rozwój zawodowy i finansowy.