Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Serwisu

BKM Consulting
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
2318 dni temu

Ogłoszenie numer: 1870427, z dnia 2017-12-20

Firma będąca jednym z największych polskich liderów w branży Automotive, specjalizująca się w kompleksowej produkcji nowoczesnych środków transportu publicznego, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojego zakładu produkcyjnego w Lublinie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie, Lublin

Opis stanowiska

  • Planowanie pracy serwisu w celu uzyskania optymalnej efektywności i rentowności,
  • Nadzorowanie wyników pracy w tym prowadzenie analiz i sporządzanie raportów z bieżących działań serwisu,
  • Poszukiwanie nowych kierunków rozwoju warsztatu pojazdów transportu publicznego,
  • Odpowiedzialność za realizację założonych planów i działań w zakresie wskaźników jakościowych i ekonomicznych,
  • Efektywne zarządzanie zespołem, w tym nadzór, motywowanie oraz praca nad podnoszeniem kwalifikacji pracowników,
  • Obsługę zgłoszeń gwarancyjnych i reklamacyjnych,
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej,
  • Ścisłą współpracę z serwisami zewnętrznymi,
  • Przygotowywanie i weryfikowanie kosztorysów,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego (preferowane motoryzacyjne),
  • Kilkuletniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym w branży motoryzacyjnej,
  • Znajomości procedur funkcjonowania serwisu samochodowego,
  • Chęci i motywacji do zbudowania serwisu producenckiego,
  • Umiejętności zarządzania pracownikami serwisu - planowanie pracy zespołu oraz całego warsztatu serwisowego,
  • Inicjatywy w implementowaniu rozwiązań administracyjnych oraz operacyjnych mających na celu usprawnienie funkcjonowania serwisu,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz budowania zaangażowania zespołu,
  • Silnej motywacji do podejmowania nowych wyzwań,
  • Odpowiedzialności, konsekwencji działania i uporu w dążeniu do realizacji założonych celów.

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się w firmie w branży automotive,
  • Satysfakcji związanej z samodzielnej realizacji zadań związanej z budową nowego działu,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Atrakcyjne zarobki.