Najnowsze oferty pracy

  • Shopping Center Manager

    BIG Poland   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 godz.
    RESPONSIBILITIES: Supervising the daily operations of the Shopping Center and working with tenders on a daily basis. Ensuring the functionality and day-to-day operation of the Shopping Center. Representing the owner of the Shopping Center in the most proper way in any contact with the public...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Sieci

Klient portalu Praca.pl
podkarpackie
praca stacjonarna
2558 dni temu

Ogłoszenie numer: 1574314, z dnia 2017-03-27

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika do zarządzania siecią gastronomiczną, która prowadzi punkty w Galeriach Handlowych w całym Kraju.

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa punktów oraz motywowanie do pracy podległe zespoły
  • Nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem punktów
  • Reprezentowanie firmy na spotkaniach i konferencjach biznesowych
  • Opracowanie modelu, strategii i planów sprzedażowych
  • Rozwijanie sieci sprzedaży

Wymagania

  • Doświadczenie w kadrze zarządzającej
  • Mile widziane: udokumentowane sukcesy zawodowe, udział w konkursach, nagrody lub wyróżnienia
  • Bardzo dobra obsługa komputera
  • Bardzo dobre zarządzanie czasem pracy
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz negocjacyjne
  • Wysoka dyspozycyjność i elastyczność
  • Zaangażowanie, energia oraz charyzma
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w prestiżowej, niezwykle dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Odpowiednie wynagrodzenie plus premię za wyniki pracy (ok 4500 – 6000 netto)
  • Samochód służbowy i inne wyposażenie niezbędne w pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę