Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Sieci

Klient portalu Praca.pl
pomorskie
praca stacjonarna
2579 dni temu

Ogłoszenie numer: 1574318, z dnia 2017-03-27

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika do zarządzania siecią gastronomiczną, która prowadzi punkty w Galeriach Handlowych w całym Kraju.

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa punktów oraz motywowanie do pracy podległe zespoły
  • Nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem punktów
  • Reprezentowanie firmy na spotkaniach i konferencjach biznesowych
  • Opracowanie modelu, strategii i planów sprzedażowych
  • Rozwijanie sieci sprzedaży

Wymagania

  • Doświadczenie w kadrze zarządzającej
  • Mile widziane: udokumentowane sukcesy zawodowe, udział w konkursach, nagrody lub wyróżnienia
  • Bardzo dobra obsługa komputera
  • Bardzo dobre zarządzanie czasem pracy
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz negocjacyjne
  • Wysoka dyspozycyjność i elastyczność
  • Zaangażowanie, energia oraz charyzma
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w prestiżowej, niezwykle dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Odpowiednie wynagrodzenie plus premię za wyniki pracy (ok 4500 – 6000 netto)
  • Samochód służbowy i inne wyposażenie niezbędne w pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę