Podobne oferty pracy

PBH S.A. jest polską firmą odzieżową, właścicielem marki QUIOSQUE, która obejmuje sieć ponad 130 sklepów w całym kraju. Naszą dewizą jest hasło, które propagujemy wśród naszych Klientek: Jesteśmy różne, jesteśmy piękne. Nasze kolekcje, poprzez odpowiedni dobór fasonów i kolorów oraz stylizacji, pozwalają Klientkom na odkrycie swojego własnego piękna.

QUIOSQUE nie byłby tą samą firmą, którą jest teraz bez otwartych i kreatywnych pracowników. Nasz zespół tworzą ludzie o wysokich kompetencjach będący siłą napędową QUIOSQUE. Są pełni optymizmu i energii, kochają modę i chcą się rozwijać.
Kierownik Sklepu
Miejsce pracy: Leszno

Opis stanowiska:
  • zarządzanie zespołem sprzedawców
  • prowadzenie dokumentacji i raportowanie zgodne ze standardami firmy
  • realizacja wyznaczonego planu sprzedaży
  • dbanie o wizerunek salonu firmowego
  • obsługa klientów
Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży
  • min. średnie wykształcenie
  • umiejętności organizacyjne
  • znajomość obsługi komputera
  • odpowiedzialność
  • umiejętność komunikacji w kontaktach z klientem
  • dyspozycyjność
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).

PBH S.A.

Dane firmy

Wyrzyska 6
85-441 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie

Poznaj stanowisko: Kierownik Sklepu

W najbardziej ogólnym ujęciu obowiązki kierownika sklepu są bardzo podobne do tych, które spoczywają na osobie zatrudnionej w charakterze kierownika salonu, z tą jedynie różnicą, że sklepem nazywamy zazwyczaj lokal handlowy, podczas, gdy salonem może być także punkt usługowy. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za organizowanie formalnego zaplecza dla funkcjonowania sklepu, nadzorowanie personelu ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl