Podobne oferty pracy

Interesujesz się modą i najnowszymi trendami? Lubisz wyzwania i dynamiczne środowisko pracy? Chcesz rozwijać się w sprzedaży i uczyć obsługi klienta od najlepszych?

DOŁĄCZ DO NAS!

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Kierownik Sklepu
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Nr ref.: Gorzów Wielkopolski

Zanim rozpoczniesz pracę, weźmiesz udział w szkoleniach, dzięki którym poznasz nasze produkty, sposób funkcjonowania sklepu oraz oczywiście tajniki profesjonalnej obsługi klienta i sprzedaży.

Twój zakres zadań:
  • Zarządzanie pracą sklepu
  • Szkolenie i motywowanie zespołu sprzedażowego
  • Aktywna obsługa klienta i sprzedaż
  • Realizacja planów sprzedażowych
Wymagamy:
  • Doświadczenia w obsłudze klienta (idealnie w branży retail)
  • Doświadczenia na stanowisku managerskim
  • Bardzo dobrych umiejętności organizacyjnych
  • Motywacji i zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy i konkursy sprzedażowe
  • Pakiet benefitów (np. karta Multisport)
  • Zniżkę na produkty naszych marek
  • Szkolenia wspomagające rozwój kompetencji
  • Pracę w uśmiechniętym i przyjaznym zespole profesjonalnych sprzedawców
Calz Polska to właściciel marek
Aktualnie na świecie mamy ponad 4200 sklepów, w Polsce jest ich ponad 130. Wciąż się rozwijamy, otwieramy nowe lokalizacje i poszukujemy talentów do naszych zespołów.

Poznaj

Calz Polska Sp. z o.o.

Dlaczego warto?

Firma CALZ POLSKA Sp. z o.o. - właściciel marek: CALZEDONIA, INTIMISSIMI, TEZENIS, FALCONERI posiada 3300 sklepów na terenie całego świata, a na terenie Polski ponad 100.

Poznaj stanowisko: Kierownik Sklepu

W najbardziej ogólnym ujęciu obowiązki kierownika sklepu są bardzo podobne do tych, które spoczywają na osobie zatrudnionej w charakterze kierownika salonu, z tą jedynie różnicą, że sklepem nazywamy zazwyczaj lokal handlowy, podczas, gdy salonem może być także punkt usługowy. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za organizowanie formalnego zaplecza dla funkcjonowania sklepu, nadzorowanie personelu ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl