Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Służby Pięter

    Hotele SPA Dr Irena Eris   Krynica-Zdrój    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za: Organizowanie i koordynowanie pracy Działu Służby Pięter; Utrzymanie oraz nadzór nad czystością pokoi, biur oraz pomieszczeń ogólnodostępnych; Efektywne zarządzanie stanami magazynowymi; Sprawność techniczną powierzonego sprzętu; Szkolenie...
Praca.pl Praca Wielkopolskie Koordynator Obsługi Pięter Wielkopolskie
Kierownik służby pięter w hotelu (k/m)

HOTEL REMES
wielkopolskie, Opalenica koło Poznania
praca stacjonarna
2642 dni temu

Hotel Remes Sport & Spa ****

i urokliwa Opalenica, położona w sercu Wielkopolski, stanowią niezwykłą przestrzeń dla wymarzonego odpoczynku. Urządzone ze smakiem wnętrza hotelu, wypełnione dziełami sztuki, tworzą przepiękne tło dla biznesowych spotkań, konferencji i uroczystych bankietów. Hotelposiada relaksujące SPA & Wellness, nowoczesne centrum konferencyjne, dwie restauracje, basen, a na zewnątrz korty tenisowe i boiska sportowe. Trudno znaleźć hotel w Poznaniu równie piękny i wygodny, a jednocześnie wolny od zgiełku wielkiego miasta.

4 gwiazdkowy Hotel Remes w Opalenicy (40 km od Poznania) zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Opalenica koło Poznania

Opis stanowiska:
  • zapewnienie i utrzymywanie wysokiego standardu usługi,
  • kontrola czystości obszaru ogólnodostępnego i jakości wykonywanego sprzątania,
  • kontrolowanie czystość pokoi hotelowych,
  • organizowanie i koordynowanie prac pokojowych.
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe w dziale służby pięter,
  • wysoka kultura osobista,
  • dokładność, dbałość o szczegóły,
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy,
  • umiejętność dokonywania kontroli i oceny jakości pracy.
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne wynagrodzenie,
  • możliwość zakwaterowania.