Najnowsze oferty pracy

  • Manager Produkcji Spożywczej

    "GOM" Owczarek Sp. k.   lubuskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Kamieńsk
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 godz.
    Zakres obowiązków: Zarządzanie codziennymi operacjami produkcyjnymi, zapewniając efektywność i wysoką jakość produktów; Koordynacja pracy zespołu produkcyjnego w celu osiągnięcia wyznaczonych celów produkcyjnych; Monitorowanie wskaźników wydajności i podejmowanie działań...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Zakładu Produkcyjnego

Klient portalu Praca.pl
lubuskie
praca stacjonarna
2572 dni temu

Ogłoszenie numer: 1555454, z dnia 2017-03-13

Nasz Klient to firma o ugruntowanej pozycji na rynku. A więc jeśli jesteś osobą, która lubi wyznaczać sobie ambitne cele, potrafi współpracować ze zespołem a także nim kierować  to praca właśnie dla Ciebie!

Aktualnie w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

  • Kierowanie i nadzór nad procesami produkcyjnymi
  • Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań prowadzących do doskonalenia procesów produkcyjnych, wzrostu jakości produkcji oraz optymalizacji kosztów
  • Zapewnienie realizacji założonych celów produkcyjnych (terminowość, jakość, koszty)
  • Planowanie i koordynowanie pracy w zakładzie produkcyjnym
  • Współtworzenie strategii zakładu produkcyjnego
  • Motywowanie i rozwijanie podległego zespołu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w kierowaniu zakładem produkcyjnym
  • Znajomość organizacji procesów produkcyjnych
  • Umiejętności liderskie oraz narzucania rytmu pracy
  • Nastawienie na realizację celów
  • Umiejętność ustalania priorytetów

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Odpowiednie narzędzia techniczne i informatyczne wspomagające koordynację pracy
  • Szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy
  • Benefity pozapłacowe – medyczne, sportowe oraz ubezpieczenie dodatkowe