Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Zaopatrzenia

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
małopolskie
praca stacjonarna
3346 dni temu

W Arche Consulting koncentrujemy się na połączeniu innowacyjnego podejścia do realizacji projektów rekrutacyjnych oraz profesjonalnego kontaktu z Klientami i Kandydatami. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Dla naszego Klienta, jednego z liderów na rynku stolarki otworowej poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Nr Ref.: Nr ref.: KZ/MZ

Zadania:
  • zarządzanie i rozwijanie podległego zespołu,
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z dostawcami,
  • analizę zapotrzebowania na surowce,
  • zarządzanie stanami minimalnymi i rotacją surowców,
  • zapewnienie dostępności materiałów do produkcji,
  • dbanie o poprawność merytoryczną dokumentów zakupowych,
  • nadzór nad procedurami zakupowymi i inwentaryzacyjnymi.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu logistyki,
  • minimum dwuletnie doświadczenie w kierowaniu działem zaopatrzenia (ewentualnie nadzór nad realizowaniem projektów w tym obszarze), preferowane w branży produkcyjnej,
  • umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne,
  • biegła znajomość obsługi MS OFFICE (szczególnie MS Excel),
  • znajomość zagadnień gospodarki zakupowej,
  • umiejętność analitycznego myślenia i planowania,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznej firmie,
  • samodzielne zadania i możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów pozapłacowych,
  • możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

Wpis KRAZ: 8162