Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Działu Handlowego - Branża Motoryzacyjna

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Opis stanowiska: Dbałość o realizację planów sprzedażowych; Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna) Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale; Przydzielanie zadań handlowcom, szkolenie handlowców;
Praca.pl Praca łódzkie Łódź Kierownik Zespołu Handlowców Łódź
Kierownik Zespołu i Mobilny Doradca Klienta

TK Finanse SP. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
3552 dni temu

Ogłoszenie numer: 487222, z dnia 2014-07-28

TK Finanse Sp. z o.o. ogólnopolski pośrednik kredytowy działający w obszarze klienta detalicznego. W związku z rozpoczęciem budowy mobilnej struktury sprzedaży. Zatrudni doświadczone osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • Profesjonalna, zgodna ze standardami obowiązującymi w firmie, jakość prowadzonej sprzedaży i obsługi Klientów,
  • Doradztwo w zakresie produktów finansowych,
  • Aktywna sprzedaż produktów bankowych i usług,
  • Samodzielna realizacja założonych celów sprzedażowych,
  • Realizację założonych celów sprzedażowych podległego zespołu,
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami,
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Mile widziane osoby z własnymi zespołami sprzedaży,

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych – preferowana znajomość produktów i usług skierowanych do Klientów Biznesowych,
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedaży – w przypadku Kierownika Zespołu,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Wysoka motywacja ukierunkowana na realizację zadań i osiąganie założonych celów,
  • Rozwinięte umiejętności planowania i zarządzania czasem własnym i podległego zespołu,

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do indywidualnego poziomu realizacji zadań,
  • Szansę na rozwój i realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej,
  • Profesjonalny system szkoleń,
  • Współpraca ze stabilną firmą na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenia lub umowy agencyjnej