• Kierownik Działu Handlowego Stacjonarnego - Branża Motoryzacyjna

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska: Dbałość o realizację planów sprzedażowych; Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna) Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale; Przydzielanie zadań handlowcom, szkolenie handlowców;
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Zespołu Sprzedażowego

Futuro Finance Sp. z o.o
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
2380 dni temu
Miejsce pracy: Lublin

Futuro Finance udowadnia, że dzięki rzetelności i wysokiej jakości usług można osiągnąć sukces. Firma już po raz drugi została wyróżniona tytułem Finansowej Marki Roku 2017. Oferty największych banków, oddziały w całej Polsce, rozwój sieci franczyzowej i biuro w jednym z najnowocześniejszych budynków w Polsce – od 7 lat tworzymy nową jakość w branży finansowej. Poznaj nas i dowiedz się więcej na www.worklevelup.pl

Jeśli cechuje Cię dobra organizacja pracy oraz doskonałe umiejętności interpersonalne, a przy tym osiąganie satysfakcji zawodowej i finansowej jest kluczowym czynnikiem motywującym do działania, nie powinieneś przejść obok tej oferty obojętnie!

Główne zadania:
  • zarządzanie zespołem sprzedażowym (bezpośrednie nadzorowanie  pracy podległych pracowników oraz dokonywanie jej oceny, wspieranie działań podległych pracowników oraz motywowanie ich do efektywnego działania),
  • nadzorowanie realizacji planów sprzedażowych,
  • zapewnienie wysokiego poziomu jakości obsługi Klientów,
  • inicjowanie działań wspierających sprzedaż,
  • organizowanie i uczestnictwo w prezentacjach, spotkaniach z Klientami,
  • pozyskiwanie i profesjonalną obsługę Klientów,
  • przestrzeganie procedur i standardów.
Oczekujemy:
  • min. 4- letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników,
  • znajomości technik sprzedaży i negocjacji,
  • świadomości biznesowej i znajomości standardów jakości obsługi Klienta,
  • samodzielności oraz umiejętności zarządzania własnym czasem pracy,
  • ambicji i zaangażowania w realizowaniu celów sprzedażowych,
  • prawa jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • konkurencyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny,
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy,
  • szeroką ofertę szkoleń umożliwiających zdobywanie nowych kompetencji,
  • możliwość kształtowania własnej kariery i zdobywania doświadczeń w dużej instytucji finansowej.

Z doświadczenia wiemy, że nie powinniśmy odkładać rzeczy na później, dlatego APLIKUJ już teraz!
Zapraszamy Cię do podjęcie wyzwania z Futuro Finance. Dołącz do naszego zespołu!
Do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej!