Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Działu Handlowego - Branża Motoryzacyjna

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 godz.
    Opis stanowiska: Dbałość o realizację planów sprzedażowych; Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna) Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale; Przydzielanie zadań handlowcom, szkolenie handlowców;
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Zespołu Sprzedaży

Promore
Poznań
praca stacjonarna
3643 dni temu

Dla naszego Klienta  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie/ Poznań
Nr ref.: KZS/06/POZ

Zadania:
  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych zespołu Przedstawicieli Bankowych
  • Dbanie o wysokie standardy obsługi Klienta
  • Kształtowanie trwałych relacji z Klientami
  • Dbanie o rozwój i szkolenia podległego zespołu
Wymagania:
  • Doświadczenia w zarządzaniu-branża finansowa (mile widziane w Banku )
  • Inicjatywy, kreatywności i dynamizmu  w działaniu
  • Umiejętności identyfikacji potrzeb klientów
  • Samodzielności, operatywności, kreatywności w myśleniu i działaniu zaangażowania
  • Umiejętności budowania efektywnego i zmotywowanego zespołu
Oferujemy:
  • Stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system prowizyjny
  • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole zorientowanym na sukces
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pakiet kierowniczy: auto służbowe + telefon