Kierownik Zespołu Tańca Ludowego
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Kierownik Zespołu Tańca Ludowego

Poznaj pracodawcę

Marymoncka 34
00 - 968 Warszawa
woj. mazowieckie
awf.edu.pl

Poznaj stanowisko:
Kierownik Zespołu

Kierownik Zespołu (Team Leader) jest to przywódca grupy liczącej od 5 do 10 osób, tzw. menedżer. Kierownik Zespołu odpowiada za osiągnięcia całego zespołu, czyli integruje pracowników, oceniania ich prace, motywuje oraz dostosowuje zadania do możliwości pracowników. Poza tym, dba o wysokie standardy wykonywanej pracy, prowadzi szkolenia wewnętrzne oraz wdraża nowych pracowników, a także przygotowuje ...

czytaj więcej: Kierownik Zespołu

Praca Kierownik Zespołu

Kierownik Zespołu Tańca Ludowego - Ogłoszenie archiwalne

Praca Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie / Media / Sztuka / Rozrywka / Sport / Rekreacja / Warszawa

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Redaktor Kontentu Growth Sp. z o.o. mazowieckie

Redaktor internetowy Trade Media International mazowieckie

Projektant bielizny Fiorano sp. z o.o. mazowieckie

Młodszy Bibliotekarz/Starszy Kustosz w Zakładzie Książki (język niderlandzki) Biblioteka Narodowa mazowieckie

Kierownik Zespołu Sprzedaży Aviva Sp. z o.o. O / Warszawa XX mazowieckie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 183733, z dnia 18-01-2012

Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie

Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie
aktualnie poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Planowanie i kierowanie pracą Zespołu, dbałość o wysoki poziom artystyczny oraz podnoszenie umiejętności członków Zespołu, organizacja procesu szkoleniowego;
  • Organizacja przygotowania Zespołu do występów artystycznych;
  • Planowanie budżetu oraz zarządzanie majątkiem Zespołu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • Posiadanie udokumentowanej wiedzy i umiejętności w zakresie tańców ludowych;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Sumienność, rzetelność, kreatywność;
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Pracę na pełen etat;
  • Stabilność zatrudnienia;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Forma zatrudnienia: 3-miesięczna umowa na okres próbny, następnie umowa o pracę
  • Miejsce pracy: Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16331 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.