Kierownik zmiany/Shift Supervisor

Agencja Doradztwa Personalnego Trenkwalder & Partner Sp. z o.o.

Wrocław

3427 dni temu

Ogłoszenie numer: 50260, z dnia 2008-10-02

Agencja Doradztwa Personalnego Trenkwalder & Partner Sp. z o.o.

Agencja Doradztwa Personalnego Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (nr cert. 388/2) należy do grupy Trenkwalder Personaldienste AG, która jest jedną z wiodących agencji usług personalnych w Europie z obrotem powyżej 910 mln euro i zatrudnieniem ponad 60 000 pracowników. Trenkwalder działa w 18 krajach Europy. Dla naszego Klienta, Sonoco Poland Packaging Services Sp. z o.o., międzynarodowej firmy produkcyjnej i światowego lidera w branży opakowań, poszukujemy kandydatów we Wrocławiu, na stanowisko:

Kierownik zmiany/Shift Supervisor

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Nr Ref.: 67/KZ/PP/09/08

 

Opis stanowiska

- zarządzanie zmianą, - zapewnienie przestrzegania zasad bezpieczeństwa przez pracowników produkcji, - nadzorowanie procesu produkcji a w szczególności - przestrzeganie terminowości oraz zapewnienie efektywności i jakości dostaw, - bieżąca współpraca z działem kontroli jakości oraz logistycznym, - przygotowywanie raportów.

Wymagania

- wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe, - 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, - bardzo dobra znajomość obsługi komputera, - bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, - umiejętność zarządzania personelem, - komunikatywność.

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie, - atrakcyjne wynagrodzenie, - opiekę medyczną, - miłą atmosferę w pracy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Rekrutują z Praca.pl