Kierownik Zmiany

Multikino S.A.

Szczecin

9 dni temu

Multikino S. A. jest pierwszym operatorem w Polsce, który w 1998 roku uruchomił kino wieloekranowe (multipleks). Od tego czasu wyznaczamy najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. Oferujemy największe i najbardziej oczekiwane premiery filmowe, koncerty, maratony, transmisje sportowe, opery HD i bloki tematyczne. Jesteśmy operatorem 32 kin w 27 miastach Polski z łączną liczbą 258 ekranów. Od 2013 roku należymy do Grupy VUE Entertainment – lidera na europejskim rynku kinowym, znanego ze stosowania zaawansowanych technologicznie rozwiązań.

W związku z dynamicznym rozwojem Departamentu Finansów poszukujemy do naszego biura
w Warszawie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: K.ZMIANY/SZCZECIN
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie bieżącej działalności Kompleksu Kinowego wraz z usługami towarzyszącymi,
  • Nadzór wykonywania zadań operacyjnych zgodnie z polityką firmy,
  • Prowadzenie zmian i kierowanie personelem,
  • Raportowanie rezultatów z wykonania zadań do Dyrektora Kompleksu Kinowego,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie właściwych relacji z klientami,
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku kina i całej firmy.
Wymagania:
  • Doświadczenie i wiedza z zakresu profesjonalnej obsługi klienta;
  • Doświadczenie w branży Fast Food mile widziane;
  • Wykształcenie co najmniej średnie;
  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia w zarządzaniu zespołem;
  • Bardzo dobra komunikacja interpersonalna;
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu;
  • Dokładność i sumienność.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Najlepszy zespół

Poznaj stanowisko: Kierownik Zmiany

Kierownik Zmiany (Shift Manager) jest to osoba zarządzająca kadrą pracowników i produkcją. Do głównych obowiązków tego pracownika należy: określanie celów oraz ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych, inicjowanie i podejmowanie działań zmierzających do minimalizacji kosztów, zwiększenia poziomu efektywnego funkcjonowania firmy oraz wzrostu jakości oferowanych produktów. Ponadto, ...
Kierownik Zmiany Praca Kierownik Zmiany