Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Rybnik Ulotkarz Rybnik
Kolporter ulotek na wyjazdach

Fundacja Miej Serce
Rybnik
praca stacjonarna
2891 dni temu

Ogłoszenie numer: 1100068, z dnia 2016-05-26

Fundacja Miej Serce organizujemy pomoc dla dzieci.

Miejsce pracy: Rybnik

Nr Ref.: RYB/279

Opis stanowiska

  • Zatrudnimy osoby do roznoszenia ulotek do skrzynek pocztowych na osiedlach,
  • Praca jest wyjazdowa po całej Polsce
  • Wyjazdy są w poniedziałek rano z Rybnika, powrót piątek wieczorem do Rybnika
    (możliwość dowozu pracowników z i do domu)
  • Praca od zaraz i na stałe
  • Pokrywamy wszelkie koszty transportu i zakwaterowania
  • Weekendy są wolne
  • Prawo jazdy nie jest wymagane, Kierowniczka prowadzi samochód i zajmuje się grupą, posiadamy własne samochody.
  • Istnieje możliwość pracy na kilka miesięcy.

Wymagania

  • Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku
  • Umiejętności pracy w grupie

Oferujemy

  • Pracę również dla maturzystów!

Wynagrodzenie

Od 2500 do 3000 PLN