Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Rewident Taboru Kolejowego Warszawa
Komisarz Odbiorczy do Wydziału Napraw i Utrzymania Taboru

"Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3250 dni temu

Spółka "Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o. w Warszawie

zatrudni pracownika na stanowisko:

Komisarza Odbiorczego do Wydziału Napraw i Utrzymania Taboru

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Dokonywanie odbiorów jakościowych pojazdów kolejowych, zespołów i podzespołów w procesie produkcji i naprawy na podstawie obowiązujących przepisów w tym zakresie.
  • Kontrolowanie jakości wykonywanych prac w tym międzyoperacyjnych, sprawdzania zdolności wyrobów z obowiązującymi normami, interwencje w tym zakresie.
  • Wnioskowanie w zakresie zastosowania nowych rozwiązań technicznych dla napraw okresowych oraz modernizacji pojazdów kolejowych.
  • Podejmowanie decyzji o dopuszczeniu pojazdu do eksploatacji po wykonanych naprawach w poziomie utrzymaniu P4 i P5 oraz wykonanych naprawach awaryjnych.
  • Wystawianie i rejestracja świadectw sprawności technicznej pojazdów kolejowych.
  • Sporządzanie dokumentów, prowadzenie rejestrów i sprawozdawczości.
  • Realizacja właściwych merytorycznie umów.
  • Udział w przekazywaniu i odbiorze pojazdów kolejowych do i z naprawy.
  • Udział w komisjach reklamacyjnych i uszkodzeń awaryjnych.
  • Znajomość przepisów, ustaw, rozporządzeń, polskich norm, norm branżowych ich egzekwowanie w zakresie produkcji i napraw pojazdów kolejowych.
  • Przekazywanie wiedzy i doświadczenia innym pracownikom zespołu, pomoc fachowa.
  • Archiwizowanie sporządzanych i otrzymywanych dokumentów.
Wymagania:
  • minimum 3-5 letnie doświadczenie przy pracach związanych z taborem kolejowym w dziale technicznym,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • uprawnienia SEP,
  • znajomość przepisów i unormowań prawnych w zakresie eksploatacji i gospodarki taborem,
  • posiadanie wiedzy technicznej dotyczącej pojazdów kolejowych,
  • dokładność,
  • samodzielność,
  • dyspozycyjność,
  • chęć rozwoju własnego,
  • terminowość i dokładność,
  • kreatywność i pomysłowość,
  • zdolności myślenia analitycznego, koncepcyjnego,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • współpraca w zespole,
  • zdolności interpersonalne,
  • reprezentowanie organizacji,
  • inicjatywa i zaangażowanie w pracę.
Oferujemy:
  • korzystne warunki zatrudnienia,
  • szeroki pakiet socjalny,
  • miłą atmosferę w pracy, możliwość rozwoju zawodowego.

Poznaj

Koleje Mazowieckie - KM Sp. z o.o.

Transport Kolejowy Pasażerski Międzymiastowy