Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Programista C# łódzkie
Konstruktor elektroniki – programista (Test Development Engineer)

Jabil
łódzkie
praca stacjonarna
2522 dni temu

Jabil jest jednym z największych światowych producentów elektroniki na zlecenie. Działamy w branżach:

elektroniki użytkowej, telekomunikacji, motoryzacyjnej, medycznej, komputerowej oraz energii odnawialnej.

Firmę cechuje dbałość o rozwój pracowników, silna pozycja finansowa, najnowsze technologie.

Jabil Circuit Poland poszukuje do działu Inżynierii Procesu,

kandydatów na stanowisko:

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym i międzykulturowym środowisku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dostęp do nowoczesnych technologii, możliwość nieustannego rozwoju
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz studiów podyplomowych
  • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. karta multisport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego);
  • Pakiet relokacyjny
Zakres obowiązków :
  • Projektowanie urządzeń testowych do produkcji elektroniki (hardware, software)
  • Wiodący udział w realizacji projektów (od opracowania koncepcji do wdrożenia do produkcji) w tym:
    • zrozumienie wymogów i warunków technicznych
    • opracowanie koncepcji testu i dobór urządzeń testujących
    • projekt testera (cześć elektryczna, programistyczna)
    • przygotowanie testów, debug, instalacja, zwolnienie
  • Opracowanie i nadzór nad dokumentacją techniczną
  • Współpraca z klientami
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem specjalistów
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, telekomunikacja lub pokrewne)
  • Praktyczna umiejętność programowania (C#, C/C++, LabView)
  • Znajomość technik i systemów pomiarowych
  • Znajomość interfejsów komunikacyjnych (RS232, GBIP, LAN, CAN, SPI, I2C)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Szukaj nas „Jabil Kwidzyn” na Youtube

Prosimy o dołączenie do CV jednej z poniższych klauzul:
(1) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Jabil Poland Sp. z o.o. siedzibą w Kwidzynie przy ul. Miłosnej 32 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) pod nr KRS: 0000120478, NIP: 581-17-92-285, REGON: 192753294.”
(2) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Jabil Poland Sp. z o.o. siedzibą w Kwidzynie przy ul. Miłosnej 32 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) pod nr KRS: 0000120478, NIP: 581-17-92-285, REGON: 192753294, w okresie do 3 miesięcy po zakończeniu okresu rekrutacji.”