Konstruktor Elektryk
pl / en

Poznaj stanowisko: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

Konstruktor maszyn Klient portalu Praca.pl

wczoraj

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja

dolnośląskie, Świdnica

2016-06-22

Polecamy

2016-06-21

dolnośląskie, Prawików

2016-06-17

Energetyka / Elektronika

dolnośląskie, Wrocław

2016-06-13

Inżynieria / Projektowanie

dolnośląskie

Konstruktor Elektryk- Ogłoszenie archiwalne

Praca Cadring Polska Sp. z o.o. / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja / dolnośląskie / Wrocław

Firma Cadring Polska jest międzynarodowym biurem konstrukcyjnym. Realizujemy kompleksowe projekty dla różnych sektorów rynku takich jak: pojazdy użytkowe, przemysł ciężki, przyrządy spawalnicze, przyrządy montażowe. Nasze biura zlokalizowane są w Finlandii, Szwecji, Polsce oraz Indiach.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • realizowanie prac konstrukcyjnych związanych z projektowaniem nowych produktów oraz zmianami konstrukcyjnymi w już istniejących wyrobach,
  • projektowanie instalacji elektrycznych pojazdów, w tym dobór komponentów, planowanie ich rozmieszczenia i sposobu montażu,
  • projektowanie wiązek oraz schematów elektrycznych w programie CAD,
  • nadzór nad montażem wiązek oraz innymi elementami elektrycznymi,
  • sporządzanie dokumentacji instruktażowej dla linii produkcyjnej obejmującej komponenty elektryczne,
  • współpraca z działem produkcji w zakresie rozwiązywania problemów technologicznych,
  • działania mające na celu obniżanie kosztów oraz ciągłą poprawę jakości produktu.
Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego elektrycznego,
  • minimum 2 - letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w projektowaniu wiązek elektrycznych, tworzeniu schematów elektrycznych dla pojazdów,
  • biegłej znajomości oprogramowania MS Office,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • znajomość CAN-BUS, CATIA, lub Pro/E będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • uczestnictwo w interesujących oraz zróżnicowanych projektach,
  • rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku,
  • przyjazne warunki pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do kursów językowych oraz do karty Multisport.