Podobne oferty pracy

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Konstruktor - inżynier ds. wycen (branża metalowa)
Miejsce pracy: okolice Szczecina
Nr ref.: KIP/07

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie koncepcji, layoutów, wizualizacji i symulacji systemów transportu wewnętrznego

  • Tworzenie założeń konstrukcyjnych

  • Opracowywanie wewnętrznych standardów technicznych i konstrukcyjnych

  • Wykonywanie kalkulacji (Rekord), kosztorysowanie

  • Pełna współpraca z R&D (nowe produkty, konfigurator)

  • Wsparcie techniczne zespołu sprzedażowego

  • Tworzenie materiałów technicznych na potrzeby ofert i ich prezentacji

  • Czynny udział w kształtowaniu i realizacji polityki sprzedażowej firmy

  • Współpraca z kooperantami i klientami w ramach realizowanych zleceń

  • Inne prace projektowe związane z działalnością działu projektowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Min 2-letnie doświadczenie w projektowaniu maszyn i/lub urządzeń

  • Min 2-letnie doświadczenie w przygotowywaniu wycen, kosztorysów

  • Doświadczenie w przygotowywaniu wizualizacji, layoutów

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość zagadnień technologii i budowy maszyn, wytrzymałości materiałów

  • Znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • Znajomość programów klasy CAD – pożądane

  • Doświadczenie w branży metalowej mile widziane

  • Otwartość, komunikatywność

  • Systematyczność, sumienność

Firma oferuje:

  • Stabilną i ciekawą pracę w innowacyjnym przedsiębiorstwie

  • Dostęp do szerokiej oferty szkoleń rozwijających kompetencje

  • Kontakty zawodowe i realizacja projektów dla renomowanych firm w Europie

Poznaj

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego

UniKadr to polska firma doradczo-szkoleniowa. UniKadr działa od 1996 roku, z myślą o wzrastających potrzebach kadrowych przedsiębiorstw, przede wszystkim na terenie Pomorza Zachodniego. Wspomagamy pracę działów personalnych, oferując usługi doradcze o szerokim zakresie.

Poznaj stanowisko: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl