Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Konsultant ds. obsługi klienta - połączenia przychodzące

AGENCJA ZATRUDNIENIA KSService sp. z o.o.
łódzkie, Konstantynów Łódzki
praca stacjonarna
2347 dni temu
Konstantynów Łódzki
Nr ref.: KK/ŁD/102017

OBOWIĄZKI

  • Telefoniczna obsługa Klienta z zachowaniem obowiązujących standardów
  • Realizacja celów i zadań firmy w oparciu o aktualną strategię
  • Zapewnienie najwyższej jakości usług świadczonych Klientom
  • Kontrola napływających zgłoszeń i ich bieżąca realizacja
  • Monitorowanie i zgłaszanie wszelkich niezgodności dot. obsługiwanych procesów

WYMAGANIA

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktu
  • Umiejętność pracy z Klientem oraz budowania trwałych relacji
  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Wykształcenie min. średnie
  • Dobra umiejętność obsługi komputera

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia - według Twoich preferencji
  • Wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 14 zł/h brutto oraz premię, a dla chętnych dodatkowo płatne nadgodziny
  • Pracę od poniedziałku do piątku w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy (pełny etat lub 1/2 etatu)
  • Profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy i wsparcie koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Przyjazne oraz komfortowe miejsce pracy ze strefą relaksu
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia