Podobne oferty pracy

Firma GTI Sp. z o.o., partner Orange, zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Konsultant ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: PRACA/KON/Warszawa/01.2017

Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dużej, nowocześnie zarządzanej firmie,
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia sprzedażowe i produktowe,
  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami,
  • konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.
Oczekujemy:
  • doświadczenia w bezpośredniej obsłudze klienta,
  • wykształcenia średniego (matura),
  • dobrej znajomości MS Office
  • systematyczności  i konsekwencji w  działaniu,
  • motywacji i umiejętności szybkiego uczenia się,
  • umiejętności zarządzania własną pracą,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży w  branży telekomunikacyjnej.
Zakres obowiązków:
  • sprzedaż i promowanie oferty Orange w Salonie Sprzedaży,
  • realizacja indywidualnych celów sprzedażowych i jakościowych,
  • obsługa Klientów, zgodnie ze standardem wyznaczonym przez Operatora,
  • posprzedażna obsługa  abonentów Sieci Orange.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Handlowiec

Handlowiec jest specjalistą prowadzącym sprzedaż produktów lub usług firmy. Handlowiec powinien odznaczać się: samodzielnością, dyspozycyjnością, komunikatywnością, zdolnościami negocjacyjnymi, wysoką kulturą osobistą. Mile widziana jest także znajomość języka obcego oraz wykształcenie kierunkowe.WARUNKI PRACYHandlowiec może ...

Rekrutują z Praca.pl