Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

Polecamy

dziś

Sprzedaż / Obsługa klienta

mazowieckie, Radom

dziś

Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia

mazowieckie, Warszawa
Polecamy

2016-08-27

Konsultant ds. Telemarketingu- Ogłoszenie archiwalne

Praca Arteria S.A. / Sprzedaż / Obsługa klienta / mazowieckie / Warszawa

Arteria S.A. jest liderem rynku w obszarze sprzedaży i utrzymania Klienta realizowanym
w modelu BPO.
Dysponuje największym komercyjnym Contact Center w Polsce liczącym ponad 2000 stanowisk telemarketingowych. Posiada własne innowacyjne technologie informatyczne,
interaktywne i mobilne rozwiązania.

W ramach rozwoju firmy
poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Konsultant ds. Telemarketingu
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Telefoniczny kontakt z Klientami Biznesowymi
Wymagania:
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów przez telefon
  • Swobody wypowiedzi
  • Zaangażowania i chęci rozwoju
  • Podstawowej obsługi komputera
Oferujemy:
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-15:00 (możliwość pracy do godziny 16:00)
  • Stawkę gwarantowaną za każdą godzinę pracy oraz atrakcyjny system premiowy
  • Cykl szkoleniowy przygotowujący do pracy
  • Bieżący rozwój kompetencji sprzedażowych
  • Możliwość awansu w strukturach firmy
  • Udział w licznych konkursach wewnętrznych
  • Pracę w zespole, który jest zgrany, pozytywny i otwarty na nowe znajomości
  • Dla studentów – możliwość połączenia pracy ze studiami (elastyczny grafik!)
  • Możliwość skorzystania z benefitów tj. Karta Multisport, stołówka

Dołącz do naszego zespołu!

Dogodna lokalizacja: Warszawa ul .Stawki 2A (w pobliżu stacji metra Dworzec Gdański)